Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 94 common:people_all_forms

Організація дистанційного навчання учнів

Date: 29 жовтня 2022 о 18:25, Refreshed 24 листопада 2022 о 15:35

 


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 31 серпня  2022 року                                                                                        № 163                                                                                        

Про організацію освітнього

процесу із використанням технологій

дистанційного навчання за допомогою

технічних засобів комунікації з 01.09.2022

Відповідно до листа МОН від 30.06.2022 № 1/7322- 22 «Про організацію 2022/2023 навчального року», висновків комісії про готовність закладу до 2022/2023 навчального року, наказу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» від 16.10.2020 № 250 «Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання» з метою забезпечення освітнього процесу під час воєнного стану,

 НАКАЗУЮ:

1.Організувати освітній процес з 01 вересня 2022 року для учнів 1-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання за допомогою технічних засобів комунікації.

2. Адміністрації ліцею:

2.1.  надавати методичну допомогу педагогічним працівникам закладу з питань організації освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання;

2.2.забезпечити регулярне відстеження результатів навчання учнів, здійснювати систематичний контроль за проведенням навчальних занять і виконанням освітніх програм з навчальних предметів інваріантної та варіативної складової;

2.3. у разі оповіщення сигналу «Увага всім», «Повітряна тривога» діяти  відповідно до  Інструкції для відповідального при оповіщенні сигналу «УВАГА ВСІМ» №3.17-ОП, “ до Алгоритму дій за сигналами оповіщення: «Увага всім», «Повітряна тривога»  (додаток 1 наказу ліцею №146 від 23.08.2022 року).

3. Педагогічним працівникам:

3.1. забезпечити виконання освітніх програм у 1-11 класах шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей здобувачів освіти;

3.2. проводити онлайн - уроки відповідно до діючого розкладу уроків;

3.3. здійснювати оцінювання результатів навчання учнів під час дистанційного навчання зручним способом з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу;

3.4. використовувати при підготовці та проведенні  онлайн-уроків електронні  версії  підручників,  розміщених на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України  mon.gov.ua,  навчально-методичні комплекти науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» -  intellect-ukraine.org матеріали проєкту  «Всеукраїнська школа онлайн» -        E-SCHOOL.net.ua.

3.5. у разі оповіщення сигналу «Увага всім», «Повітряна тривога» діяти  відповідно до  Інструкції для відповідального при оповіщенні сигналу «УВАГА ВСІМ» №3.17-ОП, “ до Алгоритму дій за сигналами оповіщення: «Увага всім», «Повітряна тривога»  (додаток 1 наказу ліцею №146 від 23.08.2022 року).  

4. Класним керівникам 1-11 класів:

4.1. інформувати батьків здобувачів освіти  про організацію освітнього процесу з              01 вересня  2022 року відповідно до діючого розкладу уроків.

4.2. у телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків з питань організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу.

4.3. забезпечити проведення  інструктажів із здобувачами освіти за  такими інструкціями:

 • № 5.1-БЖ вступного інструктажу для учнів з безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу;
 • № 5.25 –БЖ для учнів «При оповіщенні сигналу “УВАГА ВСІМ”, “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” – Алгоритм дій;
 • № 5.23-БЖ для учнів «Попередження нещасних випадків пов’язаних з ураженням мінами і вибухонебезпечними предметами»;
 • № 5.24 –БЖ для учнів  «Попередження нещасних випадків при надзвичайній ситуації воєнного характеру»;
 • № 5.19-БЖ для учнів з безпеки в мережі Інтернет.

4.4. проводити просвітницьку, інформативну роботу з батьками/опікунами здобувачів освіти щодо дій населення у разі загрози за сигналом «Увага всім! Повітряна тривога».

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

                      Директор                   Ірина ЛІЩУК

 


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

        від  12 листопада 2021р.                                                    №254                                                                                                 

Про зміну форми навчання учнів закладу

з 15 листопада 2021 року

Відповідно до ст.12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 20 жовтня 2021 р. №1096 ), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організації, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням», що набирає чинності з 08.11.2021 року, протоколів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чабанівської селищної ради: № 5 від 28 жовтня 2021 р. щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19 на території Чабанівської територіальної громади, № 7 від 12 листопада 2021 р. щодо роботи закладів освіти у період «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19 на території Чабанівської селищної територіальної громади,   враховуючи дані про кількість вакцинованих працівників  закладу освіти, що станом на 08.11.2021 не досяг повного 100% курсу вакцинації працівниками закладу освіти проти СOVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Відновити очне навчання здобувачів освіти 1-4 класів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів з 15 листопада 2021 року.

2. Продовжити дистанційне навчання здобувачів освіти  2-Г класу, вчитель  якого має  І дозу вакцинації,  до моменту проходження повного курсу вакцинації проти COVID-19.

3. Продовжити дистанційне навчання здобувачів освіти 5-11, 12 класів до періоду досягнення закладом освіти 100 % вакцинації, а саме отримання повного курсу вакцинації працівниками закладу.

4. Класним керівникам довести інформацію до батьків здобувачів освіти про форму навчання у закладі з 15 листопада 2021 року.

5. Степенко І.Ш., заступнику директора з виховної роботи, внести зміни до графіка перевезення учнів автобусом.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                          Ірина ЛІЩУК


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від  05 листопада 2021р.                                                                    № 247                                                                                                   

Про зміну форми навчання учнів закладу

з 08 листопада 2021 року

Відповідно до ст.12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 20 жовтня 2021 р. №1096 ), проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організації, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням», що набирає чинності з 08.11.2021 року, протоколів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чабанівської селищної ради: № 5 від 28 жовтня 2021 р. щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19 на території Чабанівської територіальної громади, № 6 від 05 листопада 2021 р. щодо роботи закладів освіти у період «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19,  у зв’язку з стрімким збільшенням кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, враховуючи дані про кількість вакцинованих працівників  закладу освіти, що станом на 08.11.2021 не досяг повного 100% курсу вакцинації працівниками закладу освіти проти СOVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Перевести на дистанційне навчання здобувачів освіти 1-4 класів з 08 листопада 2021 року до покращення рівня захворюваності на території громади.

2. Перевести на дистанційне навчання здобувачів освіти 5-11, 12 класів до періоду досягнення закладом освіти 100 % вакцинації, а саме отримання повного курсу вакцинації працівниками закладу.

3. Класним керівникам довести інформацію до батьків здобувачів освіти про форму навчання у закладі з 08 листопада 2021 року.

4. Каюк Н.М., Руднік В.О., Майстренко Л.В., заступникам директора ліцею з НВР організувати освітній процес у 1-4, 5-11, 12  класах за допомогою технологій дистанційного навчання.

5. Степенко І.Ш., заступнику директора з виховної роботи, внести зміни до графіка перевезення учнів автобусом.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                          Ірина ЛІЩУК


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від  29 жовтня 2021р.                                                             № 244                                                                                                     

Про запровадження посилених

протиепідемічних заходів у закладі,

передбачених для «червоного»

рівня епідемічної небезпеки

Відповідно до Законів України «Про органи місцевого самоврядування», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25.10.2021 №1102), постанови Головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», протоколу № 25 від 27 жовтня 2021 року засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протоколу № 5 від 28 жовтня  2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чабанівської селищної ради та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням респіраторної хвороби СOVID-19, вжиття заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

НАКАЗУЮ:

1. Застосовувати протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25.10.2021 №1102).

2. Заборонити відвідування закладу здобувачами освіти, крім здобувачів 1-4 класів ліцею, а також крім випадку, коли усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), з 30 жовтня 2021 року;

3. Забезпечити організацію виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19».

4. Контроль за виконанням заходів покласти на заступника директора з виховної роботи Степенко І.Ш.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                   Ірина ЛІЩУК


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від  30.04.2021р.                                                               № 79

Про зміну форми навчання

учнів 5-11 класів         

         Відповідно до пунктів 1.2, 1.3 протокольного рішення від 30 квітня 2021 року №11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки щодо вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з 1 травня 2021 року.

2. Відновити очне навчання учнів 5-11 класів з 05 травня 2021 року з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки.

3. Попередити про зміну форми навчання педагогів, технічний персонал закладу та батьків здобувачів освіти.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                  Ірина ЛІЩУК


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Від 16.04.2021                                                                                       № 75

Про продовження

організації освітнього процесу

з використанням технологій дистанційного

навчання 1-11 класів до 23 квітня 2021

         Відповідно до статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021року №104),  наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 19.03.2021 №53 «Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 08.04 2021р.  №67), керуючись протокольним рішення від 09 квітня 2021 року №9 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на виконання рішення виконавчого комітету Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області від 14 квітня 2021 року № 42 «Про продовження організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання», враховуючи велику кількість контактних осіб серед педагогів та здобувачів освіти та з метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед педагогів та учнів закладу,

  

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити відвідування закладу здобувачами освіти 1-11 класів до 23 квітня 2021 року.

2.  Обмежити доступ сторонніх осіб до приміщення закладу.

3. Продовжити проведення в онлайн-форматі нарадчих заходів, робочих зустрічей тощо.

4. Максимально перевести працівників на роботу у віддаленому доступі шляхом застосування електронних засобів, інформаційно-комунікаційних технологій зі збереженням заробітної плати.

5. Допускати присутність працівників на робочі місцях лише в разі крайньої необхідності, запровадивши щоденний температурний скринінг працівників; забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни, негайно відправляти додому на самоізоляцію всіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

6. Майстренко Л.В., Каюк Н.М., заступникам директора з НВР:

6.1. продовжити роботу по сприянню організації освітнього процесу у 1-11 класах за допомогою технологій дистанційного навчання із дотриманням правил самоізоляції до 23 квітня 2021 року включно;

6.2. повідомити батьків здобувачів освіти про продовження навчання учнів 1-11 класів на дистанційній формі навчання з дотриманням правил самоізоляції.   В жодному разі не відвідувати приміщення закладу до завершення періоду самоізоляції.

7. Степенко І.Ш., заступнику директора з НВР:

7.1. Розмістити на сайті закладу інформацію про порядок організації навчання в період обмежувальних протиепідемічних заходів.        

8. Рубан О.В., заступнику директора з господарської роботи, відповідальній особі за виконання заходів непедагогічним персоналом закладу, організувати провітрювання та дезінфекцію приміщень.

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                 Ірина ЛІЩУК

Додаток до наказу ліцею «Ерудит»

 від 09.04.2021 №73

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 • проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
 • не допускати до себе осіб з ознаками інфекційного захворювання;
 • виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про випадок відповідний заклад охорони здоров'я);
 • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
 • забезпечити необхідні умови для дотримання особою правил
  особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);
 • проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;
 • забезпечити себе необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо);
 • дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом);
 • користуватися одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Від 09.04.2021                                                                                       № 73

Про організацію освітнього процесу

з використанням технологій дистанційного

навчання 1-11 класів до 16 квітня 2021 р.

        

         Відповідно до статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», протокольного рішення від 02 квітня 2021 року №8 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки щодо вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання рішення виконавчого комітету Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області від 06 квітня 2021 року № 42 «Про внесення змін до рішення № 27 виконавчого комітету Чабанівської селищної ради від 24.03.2021р.  щодо надання дозволу на організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» та з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти,

  

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити відвідування закладу здобувачами освіти 1-11 класів до 16 квітня 2021 року.

2.  Обмежити доступ сторонніх осіб до приміщення закладу.

3. Продовжити проведення в онлайн-форматі нарадчих заходів, робочих зустрічей тощо.

4. Максимально перевести працівників на роботу у віддаленому доступі шляхом застосування електронних засобів, інформаційно-комунікаційних технологій зі збереженням заробітної плати.

5. Допускати присутність працівників на робочі місцях лише в разі крайньої необхідності, запровадивши щоденний температурний скринінг працівників; забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни, негайно відправляти додому на самоізоляцію всіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

6. Майстренко Л.В., Каюк Н.М., заступникам директора з НВР:

6.1. організувати освітній процесс у 1-11 класах за допомогою технологій дистанційного навчання з дотриманням правил самоізоляції до 16 квітня 2021 року включно;

6.2. повідомити батьків здобувачів освіти про продовження навчання учнів 1-11 класів на дистанційній формі навчання з дотриманням правил самоізоляції.   В жодному разі не відвідувати приміщення закладу до завершення періоду самоізоляції.

7. Степенко І.Ш., заступнику директора з НВР:

7.1.    Розмістити на сайті закладу інформацію про порядок організації навчання в період обмежувальних протиепідемічних заходів.        

8. Рубан О.В., заступнику директора з господарської роботи, відповідальній особі за виконання заходів непедагогічним персоналом закладу, організувати провітрювання та дезінфекцію приміщень.

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                 Ірина ЛІЩУК

Додаток до наказу ліцею «Ерудит»

 від 09.04.2021 №73

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 • проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
 • не допускати до себе осіб з ознаками інфекційного захворювання;
 • виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про випадок відповідний заклад охорони здоров'я);
 • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
 • забезпечити необхідні умови для дотримання особою правил
  особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);
 • проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;
 • забезпечити себе необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо);
 • дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом);
 • користуватися одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.

 


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

25.03.2021                                                                                                          № 61

Про організацію освітнього процесу

за допомогою технологій дистанційного навчання

для учнів I-IV класів

         Відповідно до статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS CoV- 2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 104), на виконання рішення виконавчого комітету Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області від 24 березня 2021 року № 27 «Про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для учнів I-IV класів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», з причини наявності великої кількості контактних осіб серед педагогів та здобувачів освіти закладу з особами, які мають підтвердження захворювання на COVID-19 та з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Каюк Н.М., заступнику директора з НВР:

1.1. організувати освітній процесс у 1-4 класах за допомогою технологій дистанційного навчання з дотриманням правил самоізоляції з 29  березня по 09 квітня 2021 року включно;

1.2. повідомити батьків здобувачів освіти про переведення 1-4 класів на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції.   В жодному разі не відвідувати приміщення закладу до завершення періоду самоізоляції.

2. Степенко І.Ш., відповідальній за подання оперативної інформації щодо випадків захворювань на COVID-19 серед працівників закладу, здобувачів освіти або членів родини:

2.1. подати на електронну пошту відділу освіти  vo_chabany@ukr.net оперативну інформацію про переведення 1-4 класів на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції з причини отримання інформації щодо  позитивного результату тестування на SARS-CoV2  серед персоналу закладу  та наявності великої кількості контактних осіб серед педагогів та здобувачів освіти закладу з особами, які мають підтвердження захворювання на COVID-19 відповідно до форми, що додається (додаток 1);

2.2. на електронну пошту ДУ «КИЇВСЬКИЙ КОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ks_ses@ukr.net та epid.kolc@gmail.com формацію про контактних осіб, відповідно до форми, що додається (додаток 2).

3. Рубан О.В., заступнику директора з господарської роботи, відповідальній особі за виконання Заходів непедагогічним персоналом закладу, організувати провітрювання та дезінфекцію приміщень.

4. Ніхто з працівників закладу, які опікуються підозрілим або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти – запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з COVID-19.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор               (підпис)                      Ірина ЛІЩУК

НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Від 23 листопада 2020 року                                                    № 280

Про переведення учнів 5-11 класів

на дистанційну форму навчання

з метою дотримання здобувачами освіти

самоізоляції

Згідно п.2 Постанови від 22.08.2020 року №50 Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період  карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної  хвороби COVID-19», відповідно до листа ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень від 07.09.2020 № 4144 «Щодо забезпечення невідкладного інформування про випадки захворювань на COVID-19 серед вчителів та учнів загальноосвітніх закладів», на виконання Доручення відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області Від 08 вересня 2020 року  №724 «Щодо забезпечення оперативного інформування про випадки захворювань на COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти», наказів ліцею «Ерудит»:  від 27.08.2020 «Про введення в дію Тимчасового порядку функціонування закладу», від 10.09.2020 № 202 «Про алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу  COVID-19 серед персоналу, здобувачів освіти або членів родини», з причини виявлення серед персоналу закладу  ознак гострого респіраторного захворювання до отримання інформації щодо результату тестування на SARS-CoV2, наявних випадків захворювань на COVID-19 серед персоналу та  здобувачів освіти та з метою запобігання розповсюдженню захворювання на COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти,

  НАКАЗУЮ:

1. Майстренко Л.В., заступнику директора ліцею з НВР:

1.1. організувати освітній процесс у 5-11 класах за допомогою технологій дистанційного навчання з дотриманням правил самоізоляції  з 23 листопада 2020 року до отримання інформації щодо  позитивного результату тестування на SARS-CoV2 працівника закладу;

1.2. повідомити здобувачів освіти класу та батьків про переведення 5-11 класів на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції.   В жодному разі не відвідувати приміщення закладу до завершення періоду самоізоляції.

2.Класним керівникам визначених класів:

2.1. провести інструктаж  для учнів класу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (СОVID-19), респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів (додаток 3);

3. Степенко І.Ш., відповідальній за подання оперативної інформації щодо випадків захворювань на COVID-19 серед працівників закладу, здобувачів освіти або членів родини:

3.1. подати на електронну пошту відділу освіти   kcbo@ukr.net оперативну інформацію про переведення 5-11 класів з 23 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції до отримання інформації щодо результату тестування на SARS-CoV2 у працівника закладу відповідно до форми, що додається (додаток 1);

3.2. на електронну пошту ДУ «КИЇВСЬКИЙ КОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ks_ses@ukr.net та epid.kolc@gmail.com формацію про контактних осіб, відповідно до форми, що додається (додаток 2).

4. Рубан О.В., заступнику директора з господарської роботи, відповідальній особі за виконання Тимчасового порядку непедагогічним персоналом закладу, організувати провітрювання та дезінфекцію усіх кабінетів 5-11 класів.

5. Ніхто з працівників закладу, які опікуються підозрілим або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти – запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з COVID-19.

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор             (підпис)                       І.Ліщук

З наказом ознайомлені:                          Майстренко Л.В.

Степенко І.Ш.

Рубан О.В.

Додаток 1

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 23.11.2020 №280

 

Начальнику відділу освіти

Києво-Святошинської райдержадміністрації

М.Івашку

від ___.___.2020 № ___

Інформація про переведення класів на дистанційну форму навчання з метою дотримання здобувачами освіти самоізоляції

станом на ____________________

№ п/п

Заклад освіти

Кількість

учнів які хворіють на COVID-19

Кількість вчителів які  хворіють на COVID-19

Клас

(група) на самоізоляції

К-ть учнів

(вихованців)

на самоізоляції

К-ть направлених на самоізоляцію і дистанційну роботу педагогів

Терміни

Причина ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰

⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰  причиною може бути:

 • позитивний тест на COVID-19 у батьків (інших членів родини) одного з учнів (вихованців) класу (групи),
 • позитивний тест на COVID-19 у здобувача освіти чи педагога,
 • повідомлення про підозру на COVID-19 до вияснення інформації чи результатів тесту.

Додаток 2

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 23.11.2020 №280

 

 

від ___.___.2020 № ___

Форма списку  контактних осіб з хворим COVID-19

_______________________________________________

(прізвище, дата встановлення діагнозу)

№з\п

ПІБ

Заклад Посада

Клас (група)

Дата народження

Адреса проживання

Контактний телефон

Дата останнього контакту 

1

2

3

4

5

6

7

Додаток 3

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 23.11.2020 №280

 

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 • проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
 • не допускати до себе осіб з ознаками інфекційного захворювання;
 • виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про випадок відповідний заклад охорони здоров'я);
 • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
 • забезпечити необхідні умови для дотримання особою правил
  особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);
 • проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;
 • забезпечити себе необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо);
 • дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом);
 • користуватися одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.

НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Від 18 листопада 2020 року                                                    № 277

Про переведення учнів 6-А,Б,В,Г; 7-А,Б,В; 8-Г класів

на дистанційну форму навчання

з метою дотримання здобувачами освіти

самоізоляції

Згідно п.2 Постанови від 22.08.2020 року №50 Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період  карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної  хвороби COVID-19», відповідно до листа ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень від 07.09.2020 № 4144 «Щодо забезпечення невідкладного інформування про випадки захворювань на COVID-19 серед вчителів та учнів загальноосвітніх закладів», на виконання Доручення відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області Від 08 вересня 2020 року  №724 «Щодо забезпечення оперативного інформування про випадки захворювань на COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти», наказів ліцею «Ерудит»:  від 27.08.2020 «Про введення в дію Тимчасового порядку функціонування закладу», від 10.09.2020 № 202 «Про алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу  COVID-19 серед персоналу, здобувачів освіти або членів родини», з причини виявлення серед персоналу закладу  ознак гострого респіраторного захворювання до отримання інформації щодо результату тестування на SARS-CoV2наявних чотирьох осіб персоналу із підтвердженням про  захворювання на коронавірусну хворобу  COVID-19, двох осіб персоналу на самоізоляції, випадки захворювань на COVID-19 серед здобувачів освіти та з метою запобігання розповсюдженню захворювання на COVID-19 серед педагогів та здобувачів освіти,

  НАКАЗУЮ:

1. Майстренко Л.В., заступнику директора ліцею з НВР:

1.1. організувати освітній процесс у 6-А,Б,В,Г; 7-А,Б,В; 8-Г класах за допомогою технологій дистанційного навчання з дотриманням правил самоізоляції  з 19 листопада 2020 року до отримання інформації щодо  позитивного результату тестування на SARS-CoV2 працівника закладу;

1.2. повідомити здобувачів освіти класу та батьків про переведення 6-А,Б,В,Г; 7-А,Б,В; 8-Г класів на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції.   В жодному разі не відвідувати приміщення закладу до завершення періоду самоізоляції.

2.Класним керівникам визначених класів:

2.1. провести інструктаж  для учнів класу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (СОVID-19), респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів (додаток 3);

3. Степенко І.Ш., відповідальній за подання оперативної інформації щодо випадків захворювань на COVID-19 серед працівників закладу, здобувачів освіти або членів родини:

3.1. подати на електронну пошту відділу освіти   kcbo@ukr.net оперативну інформацію про переведення 6-А,Б,В,Г; 7-А,Б,В; 8-Г класів з 19 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з дотриманням правил самоізоляції до отримання інформації щодо результату тестування на SARS-CoV2 у працівника закладу відповідно до форми, що додається (додаток 1);

3.2. на електронну пошту ДУ «КИЇВСЬКИЙ КОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ks_ses@ukr.net та epid.kolc@gmail.com формацію про контактних осіб, відповідно до форми, що додається (додаток 2).

4. Рубан О.В., заступнику директора з господарської роботи, відповідальній особі за виконання Тимчасового порядку непедагогічним персоналом закладу, організувати провітрювання та дезінфекцію 307, 308, 213, 108, 105,110, 316, 207 кабінетів.

5. Ніхто з працівників закладу, які опікуються підозрілим або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти – запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з COVID-19.

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор             (підпис)                       І.Ліщук

З наказом ознайомлені:                          Майстренко Л.В.

Степенко І.Ш.

Рубан О.В.

Жоглік О.М.

Романюк Т.П.

Ковальчук О.В.

Пойманова С.О.

Дмитренко Я.П.

Мельник-Фещук О.М.

Додаток 1

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 18.11.2020 №277

 

Начальнику відділу освіти

Києво-Святошинської райдержадміністрації

М.Івашку

від ___.___.2020 № ___

Інформація про переведення класів на дистанційну форму навчання з метою дотримання здобувачами освіти самоізоляції

станом на ____________________

№ п/п

Заклад освіти

Кількість

учнів які хворіють на COVID-19

Кількість вчителів які  хворіють на COVID-19

Клас

(група) на самоізоляції

К-ть учнів

(вихованців)

на самоізоляції

К-ть направлених на самоізоляцію і дистанційну роботу педагогів

Терміни

Причина ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰

⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰ ⃰⃰⃰⃰  причиною може бути:

 • позитивний тест на COVID-19 у батьків (інших членів родини) одного з учнів (вихованців) класу (групи),
 • позитивний тест на COVID-19 у здобувача освіти чи педагога,
 • повідомлення про підозру на COVID-19 до вияснення інформації чи результатів тесту.

Додаток 2

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 18.11.2020 №277

 

 

від ___.___.2020 № ___

Форма списку  контактних осіб з хворим COVID-19

_______________________________________________

(прізвище, дата встановлення діагнозу)

№з\п

ПІБ

Заклад Посада

Клас (група)

Дата народження

Адреса проживання

Контактний телефон

Дата останнього контакту 

1

2

3

4

5

6

7

Додаток 3

до наказу ліцею «Ерудит»

 від 18.11.2020 №277

 

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 • проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
 • не допускати до себе осіб з ознаками інфекційного захворювання;
 • виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про випадок відповідний заклад охорони здоров'я);
 • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
 • забезпечити необхідні умови для дотримання особою правил
  особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);
 • проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;
 • забезпечити себе необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо);
 • дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом);
 • користуватися одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.М

НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

              від  16  листопада 2020 року                                                                    № 273

                Про зміни до режиму

              навчання учнів

              початкової школи ліцею

 З  урахуванням епідемічної ситуації  в регіоні, на підставі наказу ліцею від 27.08.2020 №173 «Про введення в дію Тимчасового порядку функціонування закладу» в частині організації освітнього процесу з використанням технологій  дистанційного та змішаного навчання  у Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит», рішення педагогічної ради (протокол від 29.10 2020 року №4) та з метою дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19),       

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з початкової школи Н.Каюк:

1.1. Внести зміни  до режиму відвідування учнями початкової школи закладу з 16  листопада 2020 року за графіком: з 16 по 20 листопада 2020 навчаються з використанням технологій дистанційного навчання вдома такі класи: 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-А, 3-В, 3-Г, 4-А, 4-Б, 4-В. Із наступного тижня плануємо, щоб дані класи навчалися в закладі, а інші будуть навчатися дистанційно.

1.2.У дні перебування учнів вдома, педагогам використовувати технології  дистанційного навчання. 

1.3.Внести зміни до організації харчування здобувачів освіти.

1.4.Проінформувати батьків учнів про зміну режиму навчання учнів початкової школи.

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

                                                           Директор ліцею           (підпис)       І.Ліщук


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

         від  30  жовтня 2020 року                                                       № 257

         Про зміни до режиму

         відвідування учнями

         початкової школи

         З  урахуванням епідемічної ситуації  в регіоні, на підставі наказу ліцею від 27.08.2020 №173 «Про введення в дію Тимчасового порядку функціонування закладу» в частині організації освітнього процесу з використанням технологій  дистанційного та змішаного навчання  у Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит», рішення педагогічної ради (протокол від 29.10 2020 року №4) та з метою дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19),        

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з початкової школи Н.Каюк:

1.1. Внести зміни  до режиму відвідування учнями початкової школи закладу з 02 листопада 2020 року за графіком: з 02 по 06 листопода 2020 навчаються з використанням технологій дистанційного навчання вдома такі класи: 4-А, 4-Б, 4-В, 3-А, 3-В, 3-Г, 2-Б, 2-В, 2-Г. Із наступного тижня плануємо, щоб дані класи навчалися в закладі, а інші будуть навчатися дистанційно.

1.2.У дні перебування учнів вдома, педагогам використовувати технології  дистанційного навчання. 

1.3.Внести зміни до організації харчування здобувачів освіти.

1.4.Проінформувати батьків учнів про зміну режиму навчання учнів початкової школи.

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

                                   Директор ліцею           (підпис)       І.Ліщук   

НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 13 жовтня  2020 року                                                          №247

Про внесення змін

до наказу ліцею

від 28.08.2020р. №166

«Про організацію освітнього процесу

та режим роботи ліцею «Ерудит»

 на 2020/2021 н.р.»

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956, а саме п.11: «Доповнити постанову пунктом 421 такого змісту: «421. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період -  можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації»; листа Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року№ 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню СОVID-19», керуючись рішенням Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання комісії від 13 жовтня 2020 року № 32),  відповідним листом  відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області від 13 жовтня 2020 року № 850/1 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню СОVID-19», на виконання рішення педагогічної ради (від 13.10.2020 р. протокол №1), у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації через зростання захворюваності на COVID-19 та з метою вжиття невідкладних додаткових заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу,

НАКАЗУЮ:

         1.Унести зміни до пункту 4  Наказу ліцею від 28.10.2020 року «Про організацію освітнього процесу та режим роботи ліцею «Ерудит» на 2020/2021 н.р.» (далі Наказ) у частині  структури 2020/2021 навчального року, а саме термінів проведення осінніх канікул, замінивши слова «осінні канікули  з 26 по 30 жовтня 2020 року включно» словами «з 15 по 30 жовтня 2020 року включно».

2. В іншому Наказ залишити без змін.

3. Із часу відновлення навчання педагогічним працівникам забезпечити ущільнення змісту програми із дотриманням виконання практичної частини.

        4. Класним керівникам довести інформацію до батьків здобувачів освіти та провести інструктаж безпеки життєдіяльності учнів на осінніх канікулах та щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (СОVID-19), респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів із відповідними записами у класному журналі.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор          (підпис)               І.Ліщук


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 08 квітня 2020 року                                                                                                                                              № 52

Про організоване завершення

2019/2020 навчального року

Відповідно до  частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту», статті 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого   наказом   Міністерства  освіти  і  науки  України  від 14.07.2015 №762, (у редакції наказу Міністерстваосвіти і науки України від 08 травня 2019 року № 621), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за№ 924/27369, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого   наказом   Міністерства  освіти  і  науки  України  від 16.04.2018 № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 червня 2018 року за №564/32016, Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2000 № 579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19 грудня 2000 року за № 923/5144, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 16.10.2018 № 1109 «Про деякі питання документів про загальну середню освіту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2018 року за № 1279/32731, від 30.03.2020 №463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році», керуючись листом Міністерства  освіти і науки України від 31.03.2020№1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», наказами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 02.03.2020№ 51 «Про завершення 2019/2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту в закладах освіти Київської області», від 02.04.2020 № 77 «Про внесення змін до наказу ДОН КОДА від 02.03.2020№ 51 «Про завершення 2019/2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту в закладах освіти Київської області», відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 06.03.2020 № 105 «Про завершення 2019/2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти в закладах загальної середньої  освіти  Києво-Святошинського району Київської області», від 07.04.2020 № 132 «Про внесення змін до наказу по відділу освітивід 06.03.2020 № 105 «Про завершення 2019/2020 навчального року та проведеннядержавної підсумковоїатестації здобувачівосвіти в закладах загальної середньої  освітиКиєво-Святошинського району Київської області», з метою забезпечення організованого закінчення 2019/2020 навчального рокута у зв’язку з карантином, оголошеним в Україні через поширення коронавірусної інфекції «COVID-2019»,

НАКАЗУЮ:

1.Ужити необхідних заходів з питань організованого закінчення 2019/2020 навчального року, виконання навчальних планів і Освітньої програми.

2.Свято «Останній дзвоник» провести у строки, визначені Міністерством освіти і науки України, з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів у післякарантинний період.

3. Класоводам перших та других класів оформити свідоцтва досягнень учнів 1-х та 2-х класів відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 20.08.2018 № 924  «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі» та від 27.08.2019 № 1154  «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу.

до визначеної дати

 завершення навчального року.

4.Звільнити у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти.

5.Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО 2020 року зі змінами, внесеними на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2020 року № 480.

6.У закладі освіти ДПА  складають учні 11 класу (вечірнє відділення) після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення щодо послаблення карантинних обмежень та рекомендацій МОН України.

7.Здійснювати переведення учнів до наступного класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (крім перших класів) згідно з рішенням педагогічної ради закладу. переведення учнів оприлюднити

упродовж 5-ти робочих днів

з дати прийняття.

8. Провести урочисте вручення документів про освіту учням 9-х класів у строки, визначені Міністерством освіти і науки  України.

9. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Майстренко Л.В.:

9.1. провести онлайн та/або очні інструктивні наради, консультації для педагогів з питань закінчення навчального року;

9.2  проінформувати у строки, визначені Міністерством освіти і науки України, учнів та  батьківську громадськість про терміни  закінчення навчального року,проведення свята Останнього дзвоника. Оформити відповідні інформаційні стенди, на яких розмістити номери телефонів «гарячої лінії» департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації: (044) 278-23-62, 279-84-52; відділу освіти Києво-Святошинської   райдержадміністрації     Київської    області: (04598) 5-54-27, (044) 450-04-91».

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                 І.О.Ліщук

                


НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ЕРУДИТ"

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Нова,1, с. Новосілки, Києво-Святошинський район, Київська область, 03027,

тел./ факс (044) 526-22-20,

е-mail: nova.school@ukr.net  Код ЄДРПОУ 25658485

НАКАЗ

від  24  березня   2020 року                                                                                                        №  50

Щодо окремих питань організації

освітнього процесу

у закладі під час карантину

   Згідно з частиною четвертою статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2020 року № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та виконання Освітньої програми закладу

Н А К А З У Ю:
 

 1. Залишити структуру навчального року незмінною (весняні канікули з 23 по 29 березня 2020 року). Організаційні заходи щодо закінчення навчального року відтермінувати до окремих рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Продовжити до закінчення карантину організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет.
 3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Майстренко Л.В. затвердити розклад занять та робочий час вчителя в дистанційному режимі відповідно до навчального навантаження вчителя та розкладу навчальних занять у закладі (додаток 1).                                                                                                                                                                                                                                     До 30.03.2020 р.        
 4. Встановити звітність вчителів про проведенні заняття через веб-сервіс Google Classroom (шкільний сайт, систему «Електронна школа E-school»).

 1. Учителям початкових класів та вчителям-предметникам:
  1. 1 Проводити навчальні заняття через веб-сервіс Google Classroom (шкільний сайт, систему «Електронна школа E-school»); або обираючи форми, методи і засоби навчання, що відповідають Освітній програмі закладу;
  2. 2 Здійснювати виставлення оцінок відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі із зазначенням тематики навчального матеріалу, домашніх завдань, форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо) через веб-сервіс Google Classroom (шкільний сайт, систему «Електронна школа E-school»), враховуючи, що навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників;
  3. 3 Не перевантажувати учнів домашніми завданнями у канікулярний період.
 2. Відтермінувати заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів у друкованому вигляді, до нормалізації епідеміологічної ситуації.
 3.  Рубан О.В. встановити режим роботи непедагогічних працівників   (додаток2).                                                                                                                                                                               До 30.03.2020 р.

 1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Руднік В.О. затвердити заходи щодо виконання працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи (розроблення індивідуальних планів професійного розвитку, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо)   (додаток 3).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         До 30.03.2020 р.
 2. Заступникам  директора з навчально-виховної роботи Каюк Н.М., Руднік В.О. організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями навчальних програм, Освітньої програми закладу.
 3. Рубан О.В.  посилити охоронний та контрольно-пропускний режим. Не пропускати в будівлю закладу відвідувачів та працівників закладу без дозволу адміністрації та  відповідно до затвердженого графіка згідно з додатками 1 та 2  (пп. 3,4 цього наказу).
 4. Продовжити здійснення заходів щодо збереження систем життєзабезпечення згідно з наказом директора від 18.03.2020  №48  «Про  організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19».
 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                         І.О. Ліщук


                                                                                                                                                      Додаток 3

                                                                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                             наказ від  24.03.2020

                                                                                                                                                         № 50

Заходи щодо виконання педагогічними працівниками

Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»

методичної, організаційно-педагогічної роботи під час карантину:

 1. Розроблення індивідуальних планів професійного розвитку
 2. Підвищення кваліфікації
 3. Заняття самоосвітою

  Дані заходи виконувати, використовуючи такі  Інтернет - ресурси, як:

     “Організація дистанційного навчання: як вчителю створити свій YouTube-канал”: https://www.facebook.com/nus.org.ua/videos

          Як технічно організувавти дистанційне навчання, зберегти баланс теорії і практики, різних типів завдань і при цьому захопити учнів?  https://bit.ly/33LwF2M

         Як учителю налагодити зв’язок з учнями, підтримати їх і спланувати дистанційне навчання так, щоб усім було комфортно? Сімейна і дитяча психологиня Світлана Ройз ділиться рекомендаціями: https://bit.ly/39f5bDJ

    35  інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ  https://nus.org.ua/articles/30-instrumentv-dlya-dystantsijnogo-navchannya-dobirka-nush/

    Алгоритми та комунікація  вчителів та  учнів під час дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіка їх використання для вчителів (Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, тощо):  https://bit.ly/2WGn7EL

Лайфхаки, як організувати дистанційне навчання в 1-му класі : http://bit.ly/3berpaj

День “X” настав: 6 порад від учительки, як налагодити дистанційне навчання з англійської мови   http://bit.ly/2QqdZjz

Як організувати навчання математики під час карантину:  https://bit.ly/2JhacBb

Щоденна трансляція безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів телеканалу "Рада" спільно з МОН:  http://bit.ly/2TXh5Os

   Практичні поради щодо організації дистанційного навчання, Всеукраїнська Віртуальна школа «Ранок» : https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/

Онлайн-курс з підвищення кваліфікації педагогічних працівників: https://nus.org.ua/news/dlya-vchyteliv-rozrobyly-onlajn-kurs-z-pidvyshhennya-kvalifikatsiyi/

Перегляд  відеозапису  вебінару  МОН з питань підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти http://bit.ly/recordwebinarmoestpd 

Професійний розвиток педагога: нові можливості у 2020 Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки України: bit.ly/2NKQHUp


НОВОСІЛКІВСЬКИЙАКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

     від  18 березня  2020 року                                                                            № 48

Про  організаційні заходи для запобігання

поширенню коронавірусу  COVID-19

    Відповідно до ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року  «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за
№ 1623/29752, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від
11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження виконуючого голови Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідних наказів Міністерства освіти і науки України від 16  березня 2020 року № 406, департаменту освіти і науки від 17 березня 2020 року № 69, відділу освіти від 18 березня 2020 року № 118 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», керуючись п. 4.2. Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за № 703/23235, та з метою стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої  коронавірусом  COVID-19,

Н А К А З У Ю:

 1. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних та/або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних органів управління закладом, за винятком особливих випадків.

 1. Провести профілактичні та дезинфікуючі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

 1. Інформувати здобувачів освіти та працівників закладу через електронні засоби зв’язку та сайт закладу про заходи профілактики, прояви хвороби та дії у випадку захворювання, можливі шляхи організації дистанційного навчання здобувачів освіти та педагогічних працівників.

 1. Відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань атестаційної комісій.

 1. Припинити відрядження працівників до органів управління освітою, окрім випадків нагальної потреби.

 1. Забезпечити виконання рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасової Київської обласної протиепідемічної комісії.

 1. Дотримуватися заборони на проведення освітніх, культурних, спортивних, інших масових заходів та відвідування закладів освіти їх здобувачами.

 1. Здійснювати листування з відділом освіти та його структурними підрозділами  через електронні засоби зв’язку.

 1. Начальнику штабу цивільної оборони, заступнику директора з навчально-виховної роботи Степенко І.Ш. забезпечити:
 2. 1. Режим підвищеної готовності до проведення навчань для здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до  підпункту 2 пункту Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752;9
 3. .2. Виконання освітньої програми закладу шляхом організації освітнього процесу відповідно до наказу директора ліцею від 12 березня 2020 № 46 «Про запровадження карантину»;
 4. 3. Визначити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно, забезпечити при цьому гнучкий графік та належні результати роботи.

 1. Педагогічним працівникам закладу на період карантину:
  1. Організувати дистанційне навчання, перебуваючи на віддаленому доступі;
  2. Спланувати  самоосвітню діяльність.

 1.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

    

Директор ліцею                             І.О. Ліщук


  НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ»

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Нова,1, с. Новосілки, Києво-Святошинський район, Київська область, 03027,

тел./ факс (044) 526-22-20,

е-mail: nova.school@ukr.net  Код ЄДРПОУ 25658485

НАКАЗ

від  17 березня   2020 року                                                                                                              №  47

Щодо організації дистанційного

навчання під час карантину

         На виконання листа Міністерства освіти та науки  від 13.03.2020 №1/9-160, згідно Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013 року № 466, затвердженим в Міністерстві юстиції України 30.04.2013 року за № 703/23235 та з метою   забезпечення учнів ліцею можливістю реалізації конституційного права на здобуття освіти         

НАКАЗУЮ:


1. Організувати у закладі освіти дистанційне навчання  учнів під час карантину згідно Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013 року № 466.

2. Адміністрації закладу:

2.1. Ознайомити педагогічних працівників ліцею із технологіями дистанційного навчання учнів, що забезпечують розроблення і використання веб-ресурсів навчального призначення, управління освітнім процесом та необхідні види навчальної взаємодії між суб'єктами дистанційного навчання.

2.2. Розмістити  інформацію про організацію дистанційного навчання на офіційному сайті закладу.

3. Педагогічним працівникам ліцею:

3.1.  Застосовувати дистанційну форму як окрему форму навчання.

3.2. Використовувати технології дистанційного навчання для забезпечення навчання в різних формах шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти. 

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                               І.О. Ліщук

Comments:
Only authorized users can leave comments.