Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 94 common:people_all_forms

Обдарована молодь

Date: 14 жовтня 2022 о 10:22, Refreshed 9 листопада 2023 о 12:17

Реалізація проєкту «Обдарована дитина»

Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»

           у 2022-2023 навчальному році

З метою популяризації науки серед молоді та підвищення якості навчання,  задоволення освітніх потреб обдарованих учнів, систематичної науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки, розвитку творчого потенціалу особистості, створення умов для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення обдарованої учнівської молоді, педагоги Новосілківського  академічного ліцею «Ерудит» активно залучають своїх вихованців до науково-дослідницької діяльності, спільних освітніх, наукових, інноваційних проєктів.

               Дослідницьке навчання - особливий підхід до освітнього процесу, побудований на основі природного прагнення дитини до самостійного вивчення навколишнього світу. Це діяльність учнів під керівництвом педагогів і науковців, пов'язана з рішенням творчого завдання із заздалегідь невідомим результатом.

Цьогоріч вихованець нашого закладу Ребенко Єгор, учень   10-А класу, на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України презентував постерний захист дослідницького проєкту  «Штучні гніздівлі для Крячка чорного (Chlidonias niger)» у номінації «Екологія та аграрні науки», секція «Екологія». В онлайн-студії конкурсу юний  винахідник продемонстрував свої креативні ідеї, аргументував їх актуальність, розкрив перспективи застосування, про свою проєктну роботу почув думку авторитетних науковців. За результатами конкурсу Єгор посів ІІІ місце, нагороджений Дипломом Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У 2022-2023 н.р. переможця регіонального та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України підготувала Фоміна О.Л., вчитель біології Новосілківського академічного ліцею «Ерудит».

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від
03 жовтня 2022 року №883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056,
розпорядження Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області VІІІ скликання від 21 жовтня 2022 року № 191-В «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році», ураховуючи Указ Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, Указу Президента України від 12.08.2022 № 573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» у жовтні 2022 року було проведено шкільний етап учнівських олімпіад з 11 ба­зових дисциплін: української мови та літератури, математики, правознавства, англійської мови, географії, польської мови, хімії, біології, фізики, інформатики, історії.

У І (шкільному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад  взяли участь 130 учнів, що складає 26,7 % від загальної кількості учнів 6-11 класів.

У листопаді-грудні 2022 року було проведено ІІ (регіональний) етап учнівських олімпіад з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, польської мови, фізики, географії, хімії, історії, англійської мови, інформаційних технологій, математики, правознавства.

У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  взяли участь 66 учнів, що складає 94 % від загальної кількості учнів-переможців І етапу предметних олімпіад.

         У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури взяли участь 9 учнів, серед яких призове місце здобули: Прокопенко Віра–   7-А, Гузь Олексій – 10-А, Фризюк Марія – 11-Б.

У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови взяли участь 10 учнів, серед яких призове місце здобули: Хаджинова Аліна – 8-А, Рабодзей Лінея – 9-А, Шевчук Олексій – 10-А, Глибовець Вікторія – 11-А.

В олімпіаді з польської мови   ІІ (регіонального) етапу взяли участь 2 учнів, які здобули  призове місце: Григорян Вергіне – 9-В, Руднік Мирослав – 10-А. 

         У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики взяли участь 13 учнів, серед яких призове місце здобули: Товпеко Антон – 6-Б, Скуратівська Маріна – 7-А, Гопчак Віталій – 8-Б, Бобер Ірина – 10-А.

В олімпіаді з фізики  ІІ (регіонального) етапу взяли участь 11 учнів, серед яких призове місце здобули: Маковкін Микола – 7-Б, Мельник Ростислав – 8-Б.

В олімпіаді з інформаційних технологій ІІ (регіонального) етапу взяв участь Панков Сергій – 8-Б.

В олімпіаді з історії ІІ (регіонального) етапу взяли участь 9 учнів, серед яких призове місце здобули: Шеїн Діана – 8-В, Дима Вікторія – 9-А, Руднік Мирослав – 10-А, Чобанян Астхік – 11-Б.

У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства взяли участь 2 учениці, серед яких призове місце здобула Кухоль Ірина – 9-А.

В олімпіаді з хімії ІІ (регіонального) етапу взяли участь 4 учні, серед яких призове місце здобув Маковкін Микола – 7-Б.

У ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії взяли участь 5 учнів, серед яких призове місце здобули: Гопчак Віталій – 8-Б, Гузь Олексій – 10-А, Лисько Анастасія – 11-А.

Товпеко Антон, учень 6-Б класу -  переможець обласного етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Переславцева Н.М.).

Переможці  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році:

Фризюк Марія, учениця 11-Б класу - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (вчитель Мельник Л.В.)

Гузь Олексій, учень 10-А класу - ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (вчитель Руднік В.О.)

Григорян Вергіне, учениця 9-В класу - І місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови (вчитель Синчук Д.О.)

Руднік Мирослав, учень 10-А класу - ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови (вчитель Синчук Д.О.)

Рабодзей Лінея, учениця 9-А класу - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Байбарацька К.В.)

Шевчук Олексій, учень 10-А класу - ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Байбарацька К.В.)

Руднік Мирослав, учень 10-А класу - ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (вчитель Бідун Ю.В.)

Гопчак Віталій, учень 8-Б класу - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (вчитель Сімоник Н.Ю.)

Гузь Олексій, учень 10-А класу - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (вчитель Сімоник Н.Ю.)

Лисько Анастасія, учениця 11-А класу - ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (вчитель Сімоник Н.Ю.)

Учнів-переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році нагороджено Дипломами Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Учителів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області за підготовку переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році нагороджено Подяками Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У квітні 2023 року відбувся ІV (фінальний) етап ювілейної 50-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яку цьогоріч організувала Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В.Остроградського.

За результатами змагань, почесне ІІІ місце здобув учень 10-А класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області – Олексій ГУЗЬ (педагог-наставник Сімоник Н.Ю.)

Таким чином, у порівнянні з минулим навчальним роком збільшилася кількість учасників і переможців регіонального, обласного, фінального етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У 2022-2023 н.р. переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів з навчальних предметів підготували Мельник Л.В., Руднік В.О., Переславцева Н.М., Синчук Д.О., Байбарацька К.В., Бідун Ю.В., Сімоник Н.Ю.

Comments:
Only authorized users can leave comments.