Новий навчальний рік!

КВК збирає!

Дата: 29 листопада 2019 о 12:25, Оновлено 2 грудня 2019 о 06:54
239 переглядів

28 листопада 2019 року в ліцеї відбулась змагально-мотиваційна гра «КВК» серед команд старших класів. Тема була дуже доречною для них - «Світ професій».

28 листопада 2019 року в  ліцеї відбулась змагально-мотиваційна гра «КВК»  серед  команд старших класів. Тема була дуже доречною для них - «Світ професій». Бо хто як не старшокласники саме зараз вибирають, обмірковують, планують про те, яку саме спеціальність обрати в майбутньому, щоб вона була і до душі, і по плечу, і, що не менш важливо, гідно оплачувалась. Цікаво було спостерігати, як ліцеїсти перевтілювалися в образи людей різноманітних професій. Вони були і лікарями, і вчителями, і, звісно, депутатами та президентами. А ще доповнювали ці метаморфози кумедними жартами та сучасними ритмами популярних пісень, які не могли залишити байдужими ні глядачів, ні вболівальників, ні членів журі.

Це було свято професій, дитячих талантів, кмітливості та винахідливості. Багато сміху, позитивних емоцій та шалених оплесків доносилось з актової зали ліцею цього дня.

Команди-учасниці заходу змагалися в  конкурсах «Візитівка», «Домашнє завдання», «Музичний конкурс» .

Переможцем гри стала команда «ЗНО-шники» 11 класу, вчитель Бондар А.А. За крок до перемоги була команда «Новосілківська банда» 9-А класу, вчитель Августовська Н.В. , яка стала фавориткою глядацької зали. Почесне третє місце зайняла команда «Рейс у майбутнє» - команда 10 класу, вчитель Лебединська Н.І.

Сподіваємося, що гра як її учасникам, так і юним глядачам  допоможе  у виборі майбутньої професії.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.