Новий навчальний рік!

Крок до майбутнього

Дата: 9 листопада 2023 о 16:30

Щороку перед випусниками постає складний вибір.

Найкращий варіант зробити правильний крок – побачити майбутній заклад вищої освіти з середини і почути про нього відгуки студентів. 9 листопада 2023 року учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» запросили в Національний університет біоресурсів та природокористування України на День відкритих дверей. Наші учні мали можливість відчути подих студентського життя, прогулятись унікальною територією університету та познайомитись  з презентованими спеціальностями з кожного факультету. Та мали змогу поставити запитання та отримати на них відповіді. Ліцеїсти приїхали з подорожі захоплені, розповідали, що  колектив та студенти з радістю та гостинністю зустрічали гостей.

НУБіП має статус національного і дослідницького університету, навчальний процес забезпечують понад півтори тисячі науково-педагогічних працівників, з них 38 академіків та член-кореспондентів, 280 докторів наук, професорів, 890 кандидатів, доцентів. Багато унікальних освітніх можливостей може дати університет: друга вища освіта, продовження навчання в магістратурі та аспірантурі, можливість отримати військову спеціальність з присвоєнням звання офіцера. НУБіП України має партнерські угоди з понад 150 університетами світу для навчання студентів за міжнародними програмами з можливістю отримання подвійного диплома, який визнається у ЄС, США, Канаді, Японії та інших країнах.

В цей день агробіологічний факультет  люб’язно відкрив двері своїм майбутнім вступникам і поділився секретами вступу на спеціальність «Агрономія» та «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство».

Декан розповів нашим ліцеїстам про переваги навчання на факультеті.

Чому саме обрати агробіологічний це круто! Славні традиції, високий фаховий рівень викладачів, сприяння працевлаштуванню випускників у всесвітньо відомих компаніях-партнерах факультету. Також це навчання у сучасних лабораторіях університету і навчально-дослідних господарств.

Нашим ліцеїстам, майбутнім абітурієнтам дуже сподобалось побувати в університеті, учні із захопленням слухали дуже важливу інформацію для себе. І здавалось, що вони впевнено замріялись про своє майбутнє і зовсім близьке - доросле життя.

Щиро дякуємо Шевчуку Олександру Миколайовичу за сприянні в організації поїздки в НУБіП України.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.