Новий навчальний рік!

Впровадження принципів STEM-освіти в освітній процес ліцею

Дата: 6 травня 2021 о 11:42, Оновлено 6 травня 2021 о 11:44

Впровадження принципів STEM-освіти в освітній процес ліцею

Сьогодні STEM-освіта є одним із головних трендів інноваційної освіти. Адже саме STEM - освіта є основою розвитку NBIC - технологій, що без перебільшення визначатимуть майбутнє людства.

STEM-освіта поєднує в собі природничі науки з технологіями і з проекцією на життя, де всі предмети взаємопов’язані.

З метою популяризації науки серед молоді та підвищення якості навчаннязадоволення освітніх потреб обдарованих учнів, систематичної науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки, розвитку творчого потенціалу особистості, створення умов для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення обдарованої учнівської молоді, педагоги Новосілківського  академічного ліцею «Ерудит» активно залучають своїх вихованців до науково-дослідницької діяльності, спільних освітніх, наукових та профорієнтаційних проєктів НАУ, впроваджуючи  принципи  STEM-освіти.

Цьогоріч наші учні стали  переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» на засадах STEM-освіти у різних наукових галузях: хімії та біології,  екології та аграрних наук.

Вихованців нашого закладу: Москальця Захарія, Іванова Андрія, Гамузинського Василя, Тетерука Максима - за апробацію своїх досліджень (тези доповідей увійшли до  наукового збірника праць)    нагороджено сертифікатами МОН України Національного авіаційного університету Інституту інноваційних освітніх технологій за активну участь в Екологічному дослідницькому проєкті

ХХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Політ. Сучасні проблеми науки», секція

« Обдарована учнівська молодь: дослідження, інновації, наукові відкриття та пошук».

Досягнення ліцеїстів є результатом щоденної копіткої та злагодженої співпраці керівника шкільного відділення МАН Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», Руднік Валентини Олександрівни, наукових керівників «Еколого-біологічного» гуртка закладу: Москалець Тетяни Захарівни, Москальця Валентина Віталійовича та  вчителя біології, хімії,  Фоміної Олени Леонідівни, котрі плекають молоде покоління дослідників!

Бажаємо нашим переможцям та їхнім наставникам нових звершень та нових успіхів у пошуковій науково-дослідницькій діяльності!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.