Самоврядування

Date: 9 жовтня 2019 о 18:50, Refreshed 30 березня 2020 о 08:40

Сторінка учнівського парламенту в інстаграм  http://instagram.com/erudit.novosilky?igshid=19u7kp3istx5j

Самоврядування – стимул до успіху

Учнівське самоврядування школи регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Закону «Про освіту»,  «Про громадські організації».

У школі працює система учнівського самоврядування,  де наявні:

• статут;
  • положення;
  • символіка (герб, прапор);
  • план роботи дитячо-юнацької організації по семестрах;
  • план засідань дитячо-юнацької організації помісячно;
  • плани роботи центрів учнівського самоврядування.

Учнівське самоврядування діє згідно статуту Парламенту школи, розроблених положень, що регламентують його діяльність.

До роботи в органах учнівського самоврядування залученні учні 5-11 класів, а саме: класне самоврядування (5-11 кл.) та загальношкільне – Парламент школи.

Вихованці центру беруть активну участь в організації та проведенні природоохоронних та екологічних акцій,у розробках та втіленні у життя проектів по благоустрою території школи, покращення комфортних умов перебування шкільної родини у навчальному закладі. Здійснюють зв’язки з дитячими закладами по організаціїта наданню підтримки та матеріальноїдопомоги. Реалізацію проектів здійснено у наступному:

• проведено природоохоронну акцію «Годівничка» серед учнів початкової школи;
  •  організовано трудовий десант по упорядкуванню  шкільної території;
  • у рамках міжнародного дитячого екологічного конкурсу «Зелена планета» проведено акцію «Збережи дерево» по збору мукалатури;
  • у рамках захисту проектів сталого розвитку «Від ідеї до впровадження» на зібрані кошти було закуплено речі для покращення дизайну інтер’єру школи;
  • організовано благодійну акцію по збору новорічних подарунків для дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
  • у рамках акції «Зроби добро» організовано збір коштів на придбання необхідних речей для мешканців дитячого будинку «Сонечко» с.Бурти Кагарлицького р-ну Київської обл., організовано поїздку представників центру з метою спілкування та підтримки дітей вищевказаного закладу.

Невід’ємну частину учнівського самоврядування займає робота Інформаційного центру. Учні  активно брали участь в організації та проведенні конкурсів-виставок  малюнків та творчих робіт:

• у рамках «Тижня миру» провели конкурс малюнків на асфальті та виставку малюнків «Ми за мир!»;
  • у рамках «Тижня толерантності» організували «стіну толерантності» «Молодь за толерантність»;
  • влаштували святкову внутрішньошкільну пошту до Дня Закоханих;
  • влаштували вишиваний флешмоб «Україна вишивана»;
  • організували процес по відзняттю відеоролика «Україна – це ми!».

За допомогою членів центру були проведені такі загальношкільні заходи та святкові концерти:

• «Пролетіло тепле літо!» - свято Першого дзвоника;
  • «Телебачення для вчителів» - до дня працівників освіти;
  • конкурсно-розважальна програма «Міні-Міс Новосілки»;
  • конкурсно-розважальна програма для старшокласників «Міс Осінь – 2019. Чарівність осені безмежна»;
  • новорічні свята та ранки «Новорічна чудасія»;
  • вечір зустрічі з випускниками минулих років «Як добре, що усі ми тут сьогодні зібрались…»;
  • святковий день «Подаруй часточку свого тепла і серця» до Дня Святого Валентина;
  • свято 8 Березня «Жіноча краса – це чарівний цвіт»;
  • конкурсно-розважальна програма для старшокласників «Дорога в молодість завжди святкова…»;
  • у рамках тижня «Моя країна – Україна!» безпосередньо проведено фестиваль патріотичної української пісні «До тебе, Україно,   піснею лину!»;

• «Мужність і біль Чорнобиля», приурочений 33-й річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС;
  • «Є лише мить…» - урочиста лінійка до Дня Перемоги;
  • «Сузір’я талантів» - свято обдарованих учнів;
  • свято Останнього дзвоника«Прощавай, рідна школо!» ;
  • випускний вечір «День Народження дорослого життя».